مانی هوم: تجربه خرید آسان و مطمئن لوازم خانگی و جهیزیه ارزان
با ما در تماس باشید 02191011202

سرزمین وحی،سرآغاز زندگی(حجاج 1403)


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
استان و شماره کاروان را انتخاب کنید.

در صورتی که کاروان شما در لیست موجود نیست گزینه ( سایر ) را انتخاب نمائید

شماره تلفن را بنویسید. شماره تلفن را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
اگر قصد تامین مالی جهت تهیه کالای خاصی دارید در این قسمت بنویسید را بنویسید. اگر قصد تامین مالی جهت تهیه کالای خاصی دارید در این قسمت بنویسید را کوچک‌تر از 500 حرف بنویسید. اگر قصد تامین مالی جهت تهیه کالای خاصی دارید در این قسمت بنویسید را کوچک‌تر از 500 حرف بنویسید.
همراهان گرانقدر شما میتوانید علاوه بر پرداخت کمک هزینه بابت تهیه جهیزیه زوجین تحت پوشش این موسسه اقدام به معرفی زوجین و اهدا جهیزیه از هبه سایر حجاج بیت الله الحرام نمائید
تومان
مبلغ را بنویسید.
درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...

روزی روشن تر و خانه ای دوست داشتنی تر برای زوج های نیازمند ایجاد کنیم.

ازدواج از جمله دستور‌های الهی در دین اسلام است، که بر هر زن و مرد مسلمان واجب شده و می‌توانند با در نظر گرفتن زوجی مناسب و براساس معیار‌های اسلامی برای خود برگزیدند. امر ازدواج و تحقق آن در جامعه باید برای همه افراد یکسان باشد، چرا که این امر همانند مناسک حج یک ضرورت دینی است و برای رسیدن به آرامش درونی و اکمال دین در هر جامعه ضروری و مهم است. تا با چشم پوشی از تشریفات و ورود به دیگر فرهنگ ها، بتوانیم زندگی مشترک را با پایه ریزی اسلامی بنا کنیم. حال با توجه به وضعیت اقتصادی نابسامان علی الخصوص جوانان دیندار و متدین و با عنایت به اینکه حضرتعالی به حج ابراهیمی مشرف گشته و امر دینی خود را ادا نموده اید، پیشنهاد میگردد به منظور کاهش هزینه های تجملاتی از قبیل برگزاری مراسم ولیمه ، تهیه سوغاتی و ...  بانی خیر جهیزیه یک زوج نیازمند باشید.

لازم به ذکر است گزارش  مالی و عملکرد این طرح ملی در رسانه های کشور منتشر و در قالب گزارش ویژه  به سمع و نظر مردم شریف ایران اسلامی میرسد.


در صورت تمایل میتوانید با پرداخت مبلغ دلخواه خود حتی به ارزش 1.000.000 ریال و یا پرداخت 40 میلیون تومان در تهیه سرویس جهیزیه لبخند زندگی بانی خیر یک زندگی آسمانی باشد.

لیست سرویس جهیزیه لبخند زندگی

اگر شما مسئول کاروان ، مجموعه دار حج و زیارت و یا مدیر و مسئول خیریه هستید برای شرکت در این طرح با مدیریت مجموعه (09195305462) در ارتباط باشید.