با توجه به اینکه هنوز تمام محصولات ما در فروشگاه آنلاین درج نشده اند برای استعلام محصولات اسنوا با کمترین قیمت با ما در ارتباط باشیدجشنواره فروش پاییزی ۱۴۰۱ برند اسنوا از صبح روز شنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ در سراسر کشور اجرا و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

 • این جشنواره به مصرف کنندگانی تعلق می‌گیرد که  محصولات مشمول جشنواره را از دوم مهر ماه تا پایان زمان جشنواره، خریداری و  نصب نمایند .
 • پس از ثبت تاریخ خرید توسط نماینده مجاز، پیامکی حاوی کد تخفیف و آدرس وب سایت جهت فعالسازی کد تخفیف برای مصرف کننده ارسال می‌شود .
 • به هر کد تخفیف به صورت قرعه کشی مبلغ متفاوتی اختصاص خواهد یافت.

محصولات جشنواره اسنوا

انواع تلوزیون های هوشمند ، اجاق گاز و ماشین لباسشویی

نحوه شرکت در جشنواره پاییزی ۱۴۰۱ اسنوا

 1. نصب محصول:به منظور بهر ه مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.
  .
 2. دریافت کد تخفیف:پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش مصرف کننده اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای مصرف کننده ارسال خواهد شد .
  .
 3. فعال سازی کد تخفیف:پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید.این اطلاعات شامل : کد تخفیف ، شماره پذیرش ، شماره شبا و شماره همراه می‌باشد . پس از ثبت اطلاعات، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید . توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کد تخفیف به درستی انجام شود،مبلغ هدیه که بصورت قرعه کشی به هر کد تخفیف اختصاص داده شده است، از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش اسنوا استفاده نمایید.
  .
 4. نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره:پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت یک ماه واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد . 

نکات مهم


۱- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است .
- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید .
تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد
۳- شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .
۴- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره (ارائه شده در جدول) را از تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.
۵- میزان هدیه مصرف کننده از طریق سیستم بصورت تصادفی انتخاب می‌گردد.
۶- مبلغ هدیه این جشنواره بصورت نقدی پرداخت می‌شود.

انواع تلوزیون های هوشمند
50 اینچ
از 400 هزار تا 10 میلیون تومان
55 اینچ
از 600 هزار تا 10 میلیون تومان
65 اینچ اسمارت
از 1 تا 10 میلیون تومان
65 اینچ QLED
از 1.5 تا 10 میلیون تومان
75 اینچ
از 1.5 تا 10 میلیون تومان
انواع ماشین لباسشویی
تمامی کد ها
از 500 هزار تا 5 میلیون تومان
اجاق گاز اسنوا
مدل های ولنتینو و آدرینو
از 400 هزار تا 4 میلیون تومان