مانی هوم: تجربه خرید آسان و مطمئن لوازم خانگی و جهیزیه ارزان
با ما در تماس باشید 02191011202

سرخ کن بدون روغن پارس خزر مدل کریسپی

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

سرخ کن ها از جمله سرخ کن های بدون روغن پارس خزر مدل کریسپی محصولاتی میباشند که جای خود را در آشپزخانه های ایرانی باز نموده اند در تهیه بسیاری از غذاهای ایرانی از سیب زمینی سرخ کرده گرفته تا مرغ کاربرد دارند. شرکت پارس خزر در ساخت سرخ کن بدون روغن خود از طراحی ارگونومیک مناسب برای سرخ کن برخوردار است. این دستگاه از طراحی بسیار ساده و زیبایی بهره مند هستند. ظرفیت مخزن سرخ کن پارس خزر با گنجایش ۴.۷ لیتر میتواند مقدار مناسبی از مواد غذایی را درون خود جای دهد. جنس سبد در نظر گرفته شده نیز با روکش نچسب خود می تواند شستشو و نظافت آن را بسیار راحت تر نماید. کفی ظرف نیز به گونه ای میباشد که با شیار های حلقوی، گردش هوای خوبی را برای سبد اصلی فراهم می نمایید.

رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع

کنترل پنل این سرخ کن شامل تنظیم دما و تایمر به صورت مکانیکی بوده که با طول عمر مفید بالای خود میتواند رضایت خاطر کاربران را فراهم نماید. یکی از نکات مهمی که میتوان به آن اشاره نمود ۴ سری شیار عمودی و ۴ ردیف روی سبد برای گردش نمودن هوای بهتر است. دسته آن پلاستیک مقاوم میباشد و از چراغ LED نشانگر بهره مند است. طول سیم این سرخ کن نیز ۱ متر میباشد همچنین مصرف انرژی آن نیز پایین است سرخ کن پارس خزر مدل کریسپی از توان ۱۴۰۰ وات برخوردار میباشد.

نکات ایمنی هنگام استفاده از سرخ کن بدون روغن پارس خزر 

قبل از اتصال این دستگاه به برق، اطمینان حاصل نمایید که ولتاژ برق شهری منطقه شما با ولتاژ این محصول مطابقت داشته باشد. در صورت آسیب دیدگی کابل، دوشاخه یا محصول، تا قبل از رفع عیب، از بکارگیری این محصول خودداری نمایید. این وسیله نباید در محل های که سیستم اتصال زمین وجود ندارد به کار گرفته شود. در هنگام استفاده از این محصول الزامی است حداقل ۱۰ سانتی متر فضای آزاد در سمت راست، چپ و پشت محصول در نظر گرفته شود. همچنین توجه شود که هرگز وسیله ای بر روی این محصول قرار نگیرد. حین عملکرد این محصول، بخار داغ از دریچه تعبیه شده در پشت محصول خارج میگردد. لذا جهت جلوگیری از آسیب دیدگی صورت و دست را از دریچه خروج هوا دور نگه دارید.

 

طریقه استفاده از سرخ کن بصورت کاملا ایمنی و استاندارد 

این وسیله برای استفاده توسط افراد با ناتوانی فیزیکی، حسی یا عقلی، افراد بی تجربه و نا آگاه نیست، مگر اینکه با حضور سرپرست مسئول در قبال ایمنی آنها و با نظارت یا دادن دستورالعمل استفاده از وسیله باشد. کودکان باید سرپرستی و نظارت شوند تا اطمینان حاصل شود که با وسایل بازی نمی کنند. اگر سیم و دوشاخه صدمه ببیند، برای جلوگیری از خطر باید توسط سازنده یا تعمیر کار مجار تعویض شود. با توجه به اینکه محصول دارای اجزای الکتریکی و حرارتی میباشد از غوطه ور نمودن و شستشوی آن در ظرف آب خودداری نمایید. زیرا این امر موجب برق گرفتگی یا شوک الکتریکی می شود. اجازه ندهید آب یا مایعات دیگر وارد محصول شوند چرا که ممکن است دچار شوک الکتریکی شود. هنگامی که این محصول در حال کار می باشد دریچه های ورود و خروج هوا را مسدود ننمایید.

 

نکات مهم در مورد سرخ کن پارس خزر مدل کریسپی

این وسیله برای مصارف خانگی بوده و قابل استفاده در سالن های غذاخوری و مراکز خرید، ادارات کارخانجات و محیط های کاری نمی باشد. همچنین نباید توسط مشتریان هتل، متل، ،مهمانسرا و محیط های کارگاهی مورد استفاده قرار گیرد. اگر مشتری این محصول را به درستی به کار نبرد و برای مصارف حرفه ای یا نیمه حرفه ای استفاده کند در صورت عدم توجه به موارد ارائه شده در این دستورالعمل نقص به وجود آمده در محصول شامل گارانتی نخواهد بود. در صورت بروز اشکال در محصول، شخصا اقدام به تعمیر محصول ننمایید. این کار باعث خارج شدن محصول از گارانتی می شود. پس از استفاده از محصول، دوشاخه را از برق خارج نمایید. پیش از اقدام به تمیز کاری، اجازه دهید محصول ۳۰ دقیقه خنک گردد.

 


سرخ کن پارس خزر مدل کریسپی یکی از بهترین سرخ کن های برند پارس خزر است همچنین سرخ کن پارس خزر یک سرخ کن کاملا استاندارد و ایمنی میباشد  


شرح دادن سرخ کن پارس خزر مدل کریسپی 

محصول سرخ کن بدون روغن ارائه شده می تواند به سلامت غذایی و پخت غذای سالم تر کمک نموده و احساس شادابی را القا نماید. اسا کار این سرخ کن، استفاده از سیستم هوای گرم می باشد. بدین ترتیب که هوای گرم را با سرعت زیادی داخل محصول به گردش در می آورد و در نتیجه سبب میشود در حداقل زمان ممکن حرارت مورد نیاز به مواد غذایی منتقل میگردد. بدیهی است در چنین شرایطی طبخ بسیاری از مواد غذایی نیاز به مصرف روغن نبوده یا مقدار کمی روغن کافی خواهد بود. به علاوه این محصول دارای یک صفحه برشته کن بوده که امکان پختن انواع کیک و بیسکویت های پایه شیر و تخم مرغ را فراهم می نمایید.

 

لیست قطعات سرخ کن پارس خزر

 1. سبد سرخ کن
 2. کلید خروج سبد سرخ کن
 3. دستگیره سبد سرخ کن
 4. ظرف سرخ کن
 5. درپوش ورودی هوا
 6. کلید کنترل دما
 7. نمایشگر
 8. تایمر
 9. دریچه هوای خروجی
 10. ساچمه انتقال
 11. جریان برق
 12. سیم دوشاخه
 13. ظرف پخت کیک

آماده سازی قبل از به کار بردن سرخ کن 

پیش از اولین مرتبه استفاده از محصول، سبد و طرف سرخ کن را با آب گرم و اسفنج نرم تمیز نمایید. محصول را در جای محکم، مسطح و بالاتر از سطح زمین قرار دهید. هرگز محصول را روی سطحی که مقاوم به حرارت نیست قرار ندهید. سبد را داخل ظرف سرخ کن قرار داده و مجموعه را در محصول قرار دهید. سیم را از محفظه آن که در کف محصول قرار دارد بیرون بکشید. هیچگاه وسیله ای را بر روی محصول قرار ندهید، زیرا باعث جلوگیری از جریان هوا شده و تاثیر گردش هوای داغ را کاهش میدهد. سطوح داخلی و خارجی محصول را با پارچه نرم تمیز نمایید. دوشاخه را به پریز دارای اتصال به زمین متصل نمایید. سبد و ظرف سرخ کن را از محصول خارج نمایید. مطابق دستورالعمل مواد غذایی را داخل سبد سرخ کن قرار دهید.

 

استفاده از سرخ کن بدون روغن پارس خزر مدل کریسپی

پیش از قرار دادن مجموعه سبد و ظرف سرخ کن در داخل محصول، از روشن نمودن آن خودداری نمایید. در طول فرایند پخت غذا و بلافاصله پس از آن به ظرف سرخ کن دست نزنید و تنها دستگیره آن را نگه دارید. سرخ کن بدون روغن از تکنولوژی هوای گرم استفاده می نماید، لذا از استفاده مقدار زیاد روغن یا کره خودداری نمایید. دمای مورد نظر را با چرخاندن کلید کنترل دما تنظیم نمایید. برای روشن نمودن محصول، کلید تایمر را برای تعیین زمان پخت تنظیم نمایید. هنگام صورت سرد بودن مواد غذایی قرار گرفته در داخل محصول بهتر است زمان پخت ۳ دقیقه افزایش یابد. در طول این زمان، لامپ، نشانگر حرارت، روشن می باشد. در طول فرایند پخت، لامپ نشانگر حرارت، پیوسته روشن و خاموش میگردد.

این چراغ نشان دهنده این است که اجزاء حرارتی به طور پیوسته قطع و وصل میگردند، بنابراین دمای تنظیم شده همچنان ثابت می ماند. روغن باقی مانده از مواد غذایی موجود در سرخ کن در ظرف محصول جمع میشود.

نحوه کار با سرخ کن پارس خزر 

برخی از غذاها در طول فرایند پخت، نیاز به هم زدن دارند. برای هم زدن مطلوب مواد غذایی دسته محصول را نگه داشته و ظرف سرخ کن محصول را بیرون بکشید و سپس مواد غذایی را به هم بزنید. پس از آن، ظرف سرخ کن را به داخل محصول قرار دهیم. در طول فرایند آماده سازی غذا به کلید خروج سسبد سرخ کن دست نزنید. صدای زنگ تایمر نشان دهنده این است که زمان تنظیم شده به اتمام رسیده است، سپس ظرف سرخ کن را از محصول خارج نموده و بر روی ظرف مقاوم به حرارت قرار دهید. کیفیت پخت محصول را بررسی نمایید. برای خارج کردن غذاهای کوچک می توان با فشردن دکمه خروج سبد سرخ کن، سبد را از ظرف سرخ کن خارج نمود. غذای آماده شده در سبد سرخ کن را در ظرف خالی نمایید.

بعد از آماده شدن یک مرحله از غذا میتوانید بلافاصله سایر مواد غذایی را نیز جهت سرخ شدن داخل سبد سرخ کن قرار دهید.

 

توضیحات تکمیلی در مورد سرخ کن پارس خزر 

مواد غذایی در ابعاد بزرگ تر در قیاس با مواد غذایی با ابعاد کوچک تر به زمان پخت بیشتری نیاز دارند. در طول فرایند پخت، هم زدن غذاهای در العاد کوچک تر در کیفیت نهایی غذایی تهیه شده تاثیر گذار بوده و باعث بهبود کیفیت آن میشود. اضافه کردن کمی روغن به غذا، به ترد تر شدن غذا کمک کرده و باعث می شود مدت زمان کمتری برای طبخ غذا صرف شود. هرگونه مواد غذایی تازه که در فر طبخ می شود می تواند در سرخ کن بدون روغن نیز طبخ شود. تهیه ساندویچ ها با استفاده از خمیر های آماده، بسیار سریع و راحت صورت میگیرد، در مقایسه با خمیر های که در منزل تهیه می شوند، خمیر های آماده نیاز به زمان پخت کمتری دارند. محصول سرخ کن بدون روغن برای پخت انواع غذا کاربرد دارد.

 

توضیح تکمیلی پخت خوراکی ها 

از سبزیجات نرم مانند کلم بروکلی، قارچ، ذرت بخار پز شده و یا صیفی جات سخت مانند سیب زمینی و هویج که از قبل بخار پز شده اند میتوان استفاده نمود. در صورت استفاده از خمیر خانگی ابتدا ۱۵ دقیقه خمیر را نیم پز می نماییم در حالتی که روی ظرف پیتزا فویل کشیده شده است. پس از آن مواد رویه و پنیر را ریخته و ۱۰ دقیقه بدون فویل می پزیم. در صورت استفاده از خمیر نیمه آماده نیاز به نیم پز نمودن خمیر نبوده و در یک مرحله خمیر با مواد آن پخت میگردد. پخت کیک با گذاشتن فویل روی ظرف کیک انجام پذیرد.

 

تمیز کردن سرخ کن پارس خزر 

بعد از هر بار استفاده از دستگاه، ظرف سرخ کن، سبد سرخ کن، و سطوح داخلی و خارجی محصول را مطابق ذیل تمیز نمایید. سیم و دوشاخه را از پریز برق بیرون آورده و اجازه دهید تا محصول خنک گردد. ظرف سرخ کن را بیرون آورید، این کار موجب می شود تا سرخ کن سریع تر خنک گردد. از یک پارچه نمدار برای پاک کردن بدنه بیرونی و داخلی محصول استفاده نمایید. آب داغ را به همراه مایع شوینده داخل ظرف ریخته و سپس سبد سرخ کن را داخل ظرف سرخ کن به مدت ۱۰ دقیقه خیس دهید. پس از آن ظرف و سبد را با اسفنج نرم و مایع شوینده تمیز نمایید و از اسکاچ های زبر برای تمیز کاری سطوح استفاده نشود زیرا باعث آُیب رساندن به روکش سطوح می شود.

دارای المنت حرارتی حلقوی (4 حلقه) و فن 6 پره فلزی بالای المنت برای کمک به گردش هوا
خروجی هوای گرم در پشت بدنه
فرورفتگی در دو طرف کف بدنه بیرون محصول برای جابجایی آسان
محظظفه خروج هوا در پست بدنه
ترموستات قابل تنظیم با ناب چرخشی مشکی جهت تنظیم دما از 80 تا 20 درجه سانتیگراد
رف فلزی با روکش نچسب تفلون و جداره پلاستیک
طراح کف ظرف به صورت حلقه ای در راستای بهبود فرایند گرد هوا
سبد سرخ کن با روکش نچسب
روکش ایمنی برای قفل سبد
تایمر مکانیکی برای تنظیم زمان پخت در بازه 0 تا 60 دقیقه
محهز به آلارم صوتی

برند
پارس خزر
جنس
جنس کالا:‌ پلاستيک
گارانتی
24 ماهه پارس خزر
ظرفیت
4.7 لیتر
جنس سبد
تفلون
طول سیم
1 متر
صفحه نمایش
ندارد
تایمر
60 دقیقه ای
توان مصرفی
2000 وات
شناسه کالا
‌2901295900816

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...