شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام)، تولید کننده لوازم خانگی ساخت ایران با بیش از نیم قرن سابقه است که محصولات آن شامل انواع ماشین لباسشویی ۷ و ۸ کیلویی، پنکه های رومیزی، ایستاده، دیواری و سقفی، هواکش، شومینه برقی، فن هیتر، بخاری برقی، پلوپز، بخارپز، سرخ کن، آون توستر، ساندویچ ساز، کباب پز (باربیکیو)، تخم مرغ پز، خوراک پز، چرخگوشت، غذاساز، همزن، آسیاب، میوه و سبزی خشک کن، مکمل چرخگوشت، بلندر، خرد کن، ترازو آشپزخانه، آبمیوه گیری، آب مرکبات گیری، چای ساز، دم آور، کتری برقی، اسپرسوساز، جارو برقی، جارو عصایی، بخارشو، اتوبخار، سشوار و تصفیه هوا می باشد. تولیدات این شرکت از سال ۱۳۴۷ تا ۱۳۶۱ با برند پارس توشیبا و از سال ۱۳۶۱ تاکنون با برند تجاری پارس خزر و سایا به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می شوند.

محصولی که با برند پارس خزر و سایا به خانه های شما راه پیدا می کند، حاصل فعالیت و همکاری شرکت های متعددی است که زنجیره تامین شرکت را فراهم می آورند.

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات پارس خزر و سایا درصورت نقص فنی (خرابی‌های ناشی از تولید) تا دو ماه پس از تاریخ خرید قابل‌تعویض‌اند. اگر هم نقص فنی محصولی تازه پس از دو ماه بروز پیدا کرد، تا ۲۵ ماه پس از تاریخ خرید از خدمات تعمیر رایگان بهره‌مند خواهید شد.