تاریخچۀ پاکشوما از «هزار و سیصد و پنجاه و چهار» تاکنون

برند متخصص - متمرکزِ پاکشوما در سال 1354 خورشیدی تحت برند  لیدی واش (Lady Wash) با طراحی صنعتی و تولید انواع لباسشوئی نیمه اتوماتیک  کار خود را شروع کرد.

در ادامه و طی همکاری با شرکت فیلیپس (Philips) هلند و بعد از  آن ال جی (LG) کره جنوبی، پاکشوما به توسعه محصول با آخرین تکنولوژی های  روز دنیا در حوزه لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی پرداخت. در حال حاضر  کارخانجات این شرکت در مساحتی به وسعت ۳۰۰٫۰۰۰ (سیصد هزار) مترمربع مستقر  بوده و در آن چندین خطوط تولید مرتبط با گروه محصولات ماشین ظرفشویی، ماشین  لباسشویی، جاروبرقی، یخچال و فریزر و کولر گازی در حال فعالیت هستند .

گروه پاکشوما با همکاری بزرگترین شرکت های تولیدی لوازم خانگی  دنیا از جمله هایر اروپا – ایتالیا (Haier Europe) که مشتمل بر برندهای  کندی، هوور و زیرووات می باشد و همچنین کمپانی مایدیا (Midea) به عنوان  بزرگترین تولید کننده گروه لاندری- شوینده لوازم خانگی دنیا طبق ارزیابی  موسسه فورچن گلوبال (Fortune Global) در سال 2017، محصولات خود را به  بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می نماید.

نقطه آغازین در چهل و چند سال  پیش آفرینش محصول ماشین لباس شویی Lady Wash بود که بعدها با همکاری های  مشترک میان پاکشوما و فیلیپس، ال جی، مایدیا، کندی ، هوور و هایر ادامه  پیدا کرد..برند ثبت شده پاک سرویس با بیش  از ۷۰۰ مرکز در تمام نقاط جغرافیایی ایران به ارائه خدمات پس از فروش برای  محصولات گروه-برند پاکشوما و تأمین قطعات و لوازم یدکی انواع لوازم خانگی  کوچک و بزرگ می‌پردازد.