این مجموعه با بهره‌گیری از پانزده سال تجربه پخش لوازم خانگی و شناخت کامل از مشکلات لوازم خانگی خصوصاً در بخش خدمات پس از فروش در محصولات پر دردسر خدماتی مانند یخچال فریزر، تمام تلاش خود را به کار بست تا ضمن رعایت اصول کیفی مناسب در تولید محصولات خود، اولاً محصولاتی به مشتریان خود ارایه نماید که کمتر نیاز به خدمات پس ازفروش داشته باشند ثانیاً درصورت نیاز به خدمات، یک ‌شبکه خدماتی با قابلیت پاسخگویی سریع در دسترسی آسان مشتریان باشد تا موجبات رضایتمندی مشتریان بطور همه جانبه فراهم گردد.

این مجموعه بابهره گیری از توان تخصصی تیم کارشناسان مجرب خود همواره سعی دارد ضمن حفظ سطوح قیمتی مناسب برای محصولات خود، محصولاتی با کیفیت مناسب و طول عمر بالا به مشتریان عرضه نماید که بطور صددرصدی از فیلترهای کنترل کیفیت مناسب گذشته‌اند و سپس به مشتریان عزیز ارایه می‌شوند.

محصولات ارایه شده این مجموعه عمدتاً از ویژگیهای مناسب وخاصی برخوردار می‌باشند بطوریکه در محصولات مشابه کمتر یافت می‌شود، که برای مثال میتوان به ویژگی خاص یخچال فریزرهای BEST اشاره نمود، عمده یخچال فریزرهای موجود در بازار در مناطق مرطوب مانند شمال کشور در فاصله کوتاهی در معرض زنگ زدگی قرار می‌گیرند، اما یخچال فریزرهایBEST با توجه به استفاده از مواد اولیه مناسب مانند پیچ‌های استیل و بخشهای فلزی گالوانیزه ضدزنگ و... از ده سال گارانتی تعویض برای زنگ زدگی برخوردار می‌باشند که در هیچ محصول مشابهی تاکنون ارایه نشده است.

این ویژگیهای خاص در سایر محصولات BEST مانند کولرهای اسپلیت و تلویزیون و ... نیز رعایت شده است.

سوالات متداول برای محصولات بست:

1- آیا تلویزیون‌های بست هوشمند می‌باشند؟

پاسخ: بله. مدل‌های BFS43 و BUS50 و BUS55 و BUS65 و BUS75 همگی هوشمند و مجهز به تکنولوژی 4K نیز می باشند.

2- آیا تلویزیون‌های بست دارای گیرنده دیجیتال برای کانال‌های تلویزیون ایران می باشد؟

پاسخ: بله. سیستم پخش دیجیتال یا Digital Video Broadcasting در ایران با سیستم DVB-T معرفی شده است. تلویزیون‌ با این قابلیت دارای سیستم پخش تلویزیونی می‌باشد که نیازی به گیرنده دیجیتال جداگانه برای نمایش کانال‌های تلویزیون ایران نیست.

3- آیا یخچال‌های بست بدون برفک می باشند؟

پاسخ: بله تمام مدل‌های یخچال فریزرهای بست دارای تکنولوژی نوفراست (No Frost) یا به اصطلاح بدون برفک می باشند.