کولر گازی 30 هزار جی پلاس مدل HF30TQ1

از {{model.count}}
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع

آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟  بله | خیر :)

ویژگی‌های محصول
  • برند: جي پلاس
  • جنس: جنس کالا: پلاستيک
  • گارانتی: 24 ماهه گلدیران
  • اقلام اضافه (لوله مسی و کابل فرمان): ندارد
گارانتی جي پلاس
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کولر گازی 30000 هزار جی پلاس gplus مدل GAC-HF30TQ1: یک نمونه از دستگاه‌هایی که امروزه برای تهویه دما از آنها استفاده می‌شود کولرهای گازیهستند. کولرهای گازی در دنیای امروزی توانسته‌اند مطابق نیازمندی‌ها بوده و بهترین کارکرد را نسبت به سایر دستگاه‌های تنظیم و تهویه دمای دیگر ارائه نمایند. این دستگاه‌های کولرگازی به دلیل برخورداری از ساختار سیستم اصولی و همچنین تکنولوژی روز دنیا، معایب بسیاری از دستگاه‌های تهویه دمای دیگر را پوشش می‌دهند.

این کولرهای گازی محبوبیت خاصی بین مشتریان دارند و با ویژگی‌های مثبت خود، محبوبیت آنها روز به روز در حال افزایش است. کولرهای گازی ساخته‌ شده توسط شرکت‌های مختلف هستند و درحال حاظر برند‌ها و مدل‌های مختلفی از این دستگاه در بازار‌ها وجود دارد و به فروش می‌رسد. برای استفاده بهینه و کاربردی از مدل‌های مختلف کولرگازی ابتدا باید ویژگی‌های آنها را به خوبی شناخت، سپس با توجه به مطابقتی که با نیازمندی‌های افراد دارند، اقدام به خرید و استفاده از آنها کرد.
کولر گازی 30000 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 یکی از چندین مدل کولرهای گازی است که اکنون به معرفی آن خواهیم پرداخت:
یکی از مدل‌های محبوب کولرگازی در بازارهای امروزی کولر گازی 30000 هزار جی پلاس gplus مدل GAC-HF30TQ1 است. این مدل کولرگازی دارای قابلیت‌های متعددی می‌باشد که به موجب آنها استفاده از کولر گازی 30 هزار جی پلاس مدل GAC-HF30TQ1 میان افراد محبوبیت خاصی پیدا می‌کند.
کولرهای گازی 30000 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 مانند بسیاری از مدل‌های دیگر دارای طراحی و ساختاری اصولی هستند. این مدل کولرهای گازی مانند تمامی مدل‌های موجود در بازار ویژگی‌ها و امتیازاتی دارند که در مقایسه با سایر دستگاه‌های تهویه دما، آنها را متمایز و برتر می‌سازد. به عنوان مثال برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌باشند.

ویژگی‌های کولر گازی 30000 هزار جی پلاس gplus مدل GAC-HF30TQ1

• مجهز به کمپرسور روتاری
کولرهای گازی 30 هزار جی پلاس مدل GAC-HF30TQ1 به دلیل برخورداری از کمپرسور روتاری، بر خلاف دستگاه‌های مدل قدیمی‌تر که به وسیله کمپرسورهای پیستونی کار می‌کردند، خنک کردن هوا را به وسیله سیستم چرخاننده انجام می‌دهند. همچنین این ویژگی باعث می‌شود که صدا و لرزش دستگاه به میزان چشم‌گیری کاهش یابد.
همچنین کولرهای گازی 30 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1به دلیل وجود کمپرسورهای روتاری به شکل تک سرعته عمل می‌کنند. یعنی هنگامی که در یک محیط میزان دما به حد تعیین شده برسد و دمای مطلوب در محیط جاری شود، دستگاه خاموش می‌شود. سپس بعد از مدت زمانی که دمای محیط تغییر کرده و به حد نامطلوب برسد، مجدداً دستگاه روشن شده و شروع به کار می‌کند.

عملکرد دوگانه گرمایش و سرمایش در در کولرهای گازی 30000 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1

کولرهای گازی 30000 هزار جی پلاس gplus مدل GAC-HF30TQ1 علاوه بر خنک سازی محیط‌های گرمسیر می‌توانند به گرم کردن محیط‌های سردسیر نیز بپردازند. در واقع کولر گازی 30 هزار جی پلاس gplus مدل GAC-HF30TQ1 در فصول گرم و مناطق گرمسیر می‌توانند به خنک کردن دمای محیط بپردازند و نیز در فصول سرد و مناطق سردسیر، به گرم کردن دمای محیط بپردازند. این قابلیت کولرهای گازی 30 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 باعث کاربردی‌تر شدن آنها می‌شود و همچنین استفاده از آنها را در شرایط متفاوت‌تری امکان پذیر می‌کند.
با توجه به این قابلیت خرید کولرهای گازی 30000 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 می‌تواند باعث صرفه جویی در هزینه‌های متعدد و تهیه دستگاه‌های مختلف گردد.

تنظیم نمودن رطوبت محیط در کولرهای گازی 30 هزار جی چلاس مدل GAC-HF30TQ1

قدرت رطوبت زدایی کولرهای گازی 30 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 باعث می‌شود که امروزه آرامش و آسایش بیشتری در محیط فراهم شود. به این دلیل که هنگامی که رطوبت موجود در هوا از میزان مطلوب و مناسب افزایش یابد، نه‌تنها چندان ویژگی مثبتی به شمار نمی‌رود و فایده خاصی به دنبال نخواهد داشت، بلکه یک ویژگی منفی نیز محسوب می‌گردد و زیان‌هایی را به دنبال دارد، که باید میزان آن در محیط کنترل شود.
اما کولرهای گازی 30000 هزار جی پلاس مدل GAC-HF30TQ1 این قابلیت را دارند که بتوانند رطوبت موجود در هوا را کنترل کرده و در سطح استاندارد و مطلوب نگه‌دارند.

فیلترهای هوای چند لایه در کولرهای گازی 30000 gplus مدل GAC-HF30TQ1

کولرهای گازی 30000 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 از فیلترهای هوای چند لایه برخوردار می‌باشند که به وسیله آنها می‌توانند آلودگی‌های موجود در هوا را به خوبی به سمت خود جذب کرده و آنها را در هوای محیط کاهش دهند. همچنین می‌توانند به وسیله این فیلترهای هوای چند لایه، دمای تولید شده را به صورت یکسان در محیط به جریان در آورده و همچنین آن را به صورت یکسان تغییر دهند که در نتیجه اختلاف دمای چندانی در نقاط مختلف احساس نخواهد شد.
خرید کولر گازی30 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 برای محیط‌هایی که در آنها از بین بردن آلودگی هوای محیط اهمیت به‌سزایی دارد، یک گزینه بسیار مناسب و ایده‌آل به شمار می‌روند. علاوه بر اینکه قیمت کولر گازی 30000 هزار جی پلاس مدل GAC-HF30TQ1 نسبت به تهیه دستگاه‌های مختلف با کارایی‌های متفاوت در این محیط‌ها مقرون به صرفه تر نیز هست ( مانند مطب پزشکان که دیگر نیازی به تهیه چند دستگاه با کارایی‌های مختلف مانند وسایل سرمایشی و گرمایشی جداگانه، دستگاه تهویه دما و ... نیست).

مصرف انرژی در کولر گازی 30000 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1

کولرهای گازی 30 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1 به دلیل طراحی و ساختار صحیح سیستم خود که مطابق تکنولوژی‌های روز دنیا هستند، در مصرف انرژی صرفه جویی بالایی دارند و به همین دلیل خرید کولرهای گازی 30000 هزار جی پلاس مدل GAC-HF30TQ1 یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که به دنبال صرفه جویی در مصرف انرژی هستند. همچنین با توجه به مسائل و بحران‌های موجود در مصرف انرژی در سطح جهان، رایج شدن استفاده از کولرهای گازی در مدل‌های مختلف امری بسیار مهم و قابل تامل می‌باشد، که در صورت تحقق آن برای تمامی افراد و تمامی کشورها، بحران‌های مصرف انرژی و پیامدهای آن تا حد قابل توجهی که مربوط به انرژی صرف شده در دستگاه‌های تهیویه دما است، کاهش می‌یابد و این خود سهم به سزایی در بهبود بخشی از این مسائل را به دنبال دارد.

قیمت کولر گازی 30000 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1

قیمت کولرهای گازی 30000 هزار جی پلاس gplus مدل GAC-HF30TQ1 بسیار مناسب است. به همین دلیل بسیاری از افراد توانایی خرید کولر گازی 30 هزار gplus مدل GAC-HF30TQ1و استفاده از آنها دارند.

اینها تنها بخشی از ویژگی‌های کولرهای گازی 30000 هزار gplus مدل GAC HF30TQ1 هستند که باعث جذب مشتریان متعددی به سمت آنها می‌شوند. ویژگی‌های بسیار دیگری همچون ظاهر زیبا، نیاز به فضای کم برای نصب، تایمر جهت تنطیم فعالیت دستگاه و... است.

صدای بسیار کم | صفحه نمایشگر LED | گرید مصرف انرژی A | نوع گاز (مبرد) R410A | پرتاب باد چهار جهته | سیستم Gold fin | مناسب برای مناطق معتدل | مجهز به فیلتر چند لایه | مجهز به قابلیت تنظیم رطوبت | جریان نامی گرمایش 11.5 | مجهز به پره‌های طلایی به منظور جلوگیری از خوردگی پنل بیرونی دستگاه و عمر طولانی Gold Fin| دارای حالت دور ثابت | جریان نامی سرمایش 12.1 | محصولات مرتبط

برند
جي پلاس
جنس
جنس کالا: پلاستيک
گارانتی
24 ماهه گلدیران
اقلام اضافه (لوله مسی و کابل فرمان)
ندارد
بار سرمایشی دستگاه
30000
نوع موتور
روتاری
کیت اینورتر
دارد
قابلیت نصب
دیوار
کارایی
سرمایش و گرمایش
گاز مبرد
R410A
شناسه کالا
2800003143692

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید!
info[At]maniha.ir
02191011202