وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ ٱللَّهُۖ وَٱللَّهُ خَيۡرُ ٱلۡمَٰكِرِينَ

با سلام و احترام خدمت تمام همراهان همیشگی ٫ خیرین بزرگوار و رقبای محترم و بعضا نامحترم بازار لوازم خانگی

احتراماً به استحضار میرساند اینجانب مهدی حاجی حسینی مدیر عامل شرکت بازرگانی آرتان تجارت مانی در تاریخ ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۱ پس از آنکه دوگانگی ایجاد شده در نام و کردار برخی موسسات که سابقه فعالیت در آن را داشتم را از لحاظ اخلاقی و شرعی درست ندیدم از تاریخ فوق از موسسه خارج و به عموم مشتریان ارجمند که در سه سال گذشته با اینجانب در ارتباط بودند به رسم ادب و احترام پیامی مبنی بر اعلام اسقلال فعالیت اقتصادی خود ارسال نمودم.

لیکن با تمام بی مهری ها و بی اخلاقی هایی در انتهای فعالیت خود در موسسه غیر تجاری سابق دیدم که مطرح نمودن آنها به دور از فرهنگ ومنش جوانمردی و بازار رقابتی است مجموعه ای مستقل جهت ارائه انواع لوازم خانگی تاسیس و مشغول به فعالیت شدم. با توجه به تماس های مکرر مشتریان و خیرین ارجمند (پس از آگاه کردن این بزرگواران به موضوع استقلال فعالیت اینجانب) بابت تهیه جهیزیه و سایر لوازم خانگی و درخواست بابت انتشار لیست جهیزیه اقتصادی اینجانب نهایتا در تاریخ ۱ آذر ماه ۱۴۰۱ لیست جهیزیه اقتصادی مانی هوم (لبخند زندگی) را منتشر نموده، اطلاع رسانی به دوستان گذشته انجام (به تمامی همکاران٫ دوستان و خیرین محترم اعلام شد این لیست مستقلا از طرف مانی هوم منتشر گردیده) و تحویل سفارش مشتریان بزرگوار در دستور کار ما قرار گرفت.

همزمان با ارائه این لیست بی اخلاقی ها از سوی سایر موسسات غیرتجاری آغاز و طی تماس های گوناگون اینجانب را متهم به موارد خلاف واقع نموده و بسیار از اعلام قیمت اقتصادی این لیست خشمگین بودند چرا که دوگانگی در نام و حوزه فعالیت موسسه و فعالیت های اقتصادی آنها برملا و لیست جهیزیه لبخند زندگی با قیمتی کمتر از قیمت آنها منتشر شده بود. هرچند به دیدگاه اینجانب فعالیتهای اقتصادی کاملا رقابتی و نیازمند توان مقابله با سایر بنگاه های اقتصادی میباشد. در امتداد این دومینوی خشم موسسه غیر تجاری خوشبختانه نسبت به اعلام لیست های ارزان قیمت مشابه به مانی اقدام نمود که مانی هوم بابت کاهش قیمت و و افزایش توان خرید مردم مستضعف و خیرین محترم کمال تشکر و قدردانی را از آن موسسه غیر تجاری دارد ولی بی اخلاقی در انتشار لیست و متهم کردن مانی به کپی کردن لیست خود و همچنین سند سازی در انتشار لیست خود به تاریخ غیر واقعی را به شدت بی اخلاقی تمام عیار در حوزه رقابت میداند .البته با توجه به اینکه این موسسه نیز متاسفانه یا (خوشبختانه) در زمان عصبانیت تصمیم گیری نموده ٫ طبق دلایل زیر تقدم انتشار لیست ها و همچنین سند سازی برای تشویش اذهان مشتریان بزرگوار بابت کپی بودن لیست مانی را به اطلاع شما سروران گرانقدر میرسانیم.

باشد که این اطلاعیه تلنگری به دوستان بزرگوار بابت رقابت سالم در حوزه فعالیت اقتصادی و کمک به مستضعفان جامعه باشد:

  1. طی سال های متمادی فعالیت موسسه غیر تجاری قالب ارائه لیست به صورت دو قیمتی و با درج اخذ 9 درصد ارزش افزوده به عموم ارائه میشد که ظاهر لیست جهیزیه خود  را به لیست مانی تغییر دادند.
  2. ادعای اخذ معافیت مالیاتی ارزش افزوده کذب محض میباشد
  3. طی سال های متمادی هیچگونه تخفیفی به مشتریان ارائه نمیشده و با دیالوگ هایی نظیر اینجا کمیته امداد نیست از مردم مستمند و ضعیف استقبال مینموده که با ارائه لیست معتمدین مانی از این کار نیز تقلید و ادعای ارائه تخفیف در فروش ارائه کردند.
  4. طی سال های متمادی موسسه غیر تجاری هیچگونه تعهدی نسبت به تعویض کالای معیوب و یا ارائه گارانتی کالا نداشته که با توجه به ارائه گارانتی از طرف مانی این مورد نیزکپی برداری شد.
  5. تاریخ ایجاد فایل های PDF لیست های جهیزیه مشخصا در متا دیتا فایل ها به تاریخ 16 آذر ماه ساعت 15 و پس از ارائه لیست مانی بوده که این نشان از سند سازی و متهم کردن مانی به کپی لیست میباشد در حالی که با انتشار لیست جهیزیه به تاریخ قبل سعی در تشویش اذهان مشتریان عزیز در خصوص کپی بودن لیست مانی داشتند

  1. لیست های جهیزیه منتشر شده جدید در سایت موسسه غیر تجاری به عنوان آخرین کالا و با تغییر تاریخ واقعی درج شده است.

در نهایت با تمام احترام اعلام میگردد، فرد  سودجو ، فرصت طلب و کلاهبردار کسی نیست که سعی در کاهش قیمت تمام شده محصولات دارد، بلکه فعالیت اقتصادی  موسسات غیر تجاری نمونه بارز موارد فوق میباشد.

حسن ختام این اطلاعیه را بر آن میگذاریم که مشتریان گرانقدر نسبت به انتخاب تامین کننده کالا خود مختار هستند و امیدواریم موسسات غیر تجاری اینگونه بی اخلاقی ها را پایان داده و نسبت به خدمات رسانی به اقشار مختلف و جامعه هدف خود اقدام نمایند.


همچنین در پایان تاسیس شرکت بازرگانی آرتان تجارت مانی خاورمیانه را به اطلاع همراهان همیشگی ،خیرین بزرگوار و رقبای محترم میرسانیم و آمادگی تامین انواع کالا ، لوازم خانگی و جهیزیه و صادرات و واردات کالاهای بازرگانی را به صورت قانونی (با کارت بازرگانی) اعلام میداریم.

سخن را پخته می گویم، سخندان خوب می داند ****که دانشمند بی حاصل، به یک نادان نمی ارزد


با احترام:مهدی حاجی حسینی

مدیر عامل آرتان تجارت مانی