مانی هوم: تجربه خرید آسان و مطمئن لوازم خانگی و جهیزیه ارزان
با ما در تماس باشید 02191011202

نذر جهیزیه - ویژه زائرین اربعین حسینی 1402


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر اعزام را بنویسید. استان و شهر اعزام را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
شماره تلفن را بنویسید. شماره تلفن را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
اگر نیت خاصی برای جهیزیه اهدایی دارید یادداشت کنید را بنویسید. اگر نیت خاصی برای جهیزیه اهدایی دارید یادداشت کنید را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. اگر نیت خاصی برای جهیزیه اهدایی دارید یادداشت کنید را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
تومان
مبلغ را بنویسید.
درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...

بنازم آنکه دائم گفـتـگوی کــربـــلا دارد
دلی چون جابر اندر جستجوی کربلا دارد
به یاد کـــاروان اربعینی با گریه می‌گوید
همی بوسم خاکی را که بوی کــربلا دارد

دست‌دست نکن. دل به سخاوت یک‌دله کن. جوانان نیازمند،منتظر قلب‌هایی سخاوتمند، دست‌هایت را به نظاره نشسته‌اند تا گره از کار فروبسته‌شان بگشایی. پس بگشای دستانت را و دریاب ضعیفان را.


ازدواج از جمله دستور‌های الهی در دین اسلام است، که بر هر زن و مرد مسلمان واجب شده و می‌توانند با در نظر گرفتن زوجی مناسب و براساس معیار‌های اسلامی برای خود برگزیدند. امر ازدواج و تحقق آن در جامعه باید برای همه افراد یکسان باشد، چرا که این امر یک ضرورت دینی است و برای رسیدن به آرامش درونی و اکمال دین در هر جامعه ضروری و مهم است. تا با چشم پوشی از تشریفات و ورود به دیگر فرهنگ ها، بتوانیم زندگی مشترک را با پایه ریزی اسلامی بنا کنیم. حال با توجه به وضعیت اقتصادی نابسامان علی الخصوص جوانان دیندار و متدین و با عنایت به اینکه حضرتعالی به حج ابراهیمی مشرف گشته و امر دینی واجب خود را ادا نموده پیشنهاد میگردد بجای هزینه های مازاد خود نذر جهیزیه نموده و بانی خیر جهیزیه ی یکی از زوج های تحت پوشش موسسه مردم نهاد رویش لبخند زندگی (تحت نظر وزارت ورزش و جوانان) باشید.

لازم به ذکر است گزارش  مالی و عملکرد این فراخوان در رسانه های کشور منتشر و در قالب گزارش ویژه  به سمع و نظر مردم شریف ایران اسلامی میرسد.

در صورت تمایل میتوانید با پرداخت مبلغ دلخواه خود حتی به ارزش 100.000 ریال و یا پرداخت 35 میلیون تومان در تهیه سرویس جهیزیه لبخند زندگی بانی خیر یک زندگی آسمانی باشد.

:لیست سرویس جهیزیه لبخند زندگی:‌